Robocup İçin Gerekenler

Robotik laboratuvarı olarak bizi en çok motive eden şey Robocup yarışması. Bu kez yarışma Avusturalya, Sydney’de Temmuz ayında yapılacak. Önümüzdeki hafta antrenmanlarımıza başlayacağız ve yarışma için çok heyecanlıyız. Geçen sene yapılan yarışmayı biz kazanmıştık ve bu sene de yarışmaya şampiyonluk etiketini NeuIslanders robotik takımında tutmak için katılıyoruz.

Komite bu yarışmaya katılabilmek için iki şart koşuyor. Birincisi bu yıl robotlarda ne gibi geliştirmeler yaptığımızı gösteren bir makale ve ikinci olarak da bu makaledeki yazanları yaptığımızı gösteren bir video. Bu hafta ekip olarak bütün gereksinimleri tamamladık ve komiteye gönderdik.

Burada Robocup Yarışması için hazırladığımız videoyu izleyebilirsiniz:

Bu yıl takım arkadaşlarımızın yardımıyla pek çok gelişme kaydettik. Robotların daha iyi çalışmaları için algoritmalarını güncelledik. Diğer takımlar gibi biz de robotlarımızın, Robocup Yarışmasının en iyisi olduğunu kanıtlamak istiyoruz,
umarız her şey yolunda gider ve yarışmaya kabul edilir, diğer takımlarla yarışır ve herkese her geçen yıl daha da gelişip, iyileşebileceğimizi gösteririz.

Bir cevap yazın